KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894354

nr 1289 4354

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Dam. Ej signerad, akvarell på pannå, 49x31 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:48:51